OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10 maja A.D. 2026 *** SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. W każdą niedzielę od godz. 9:30 do 16:00 zapraszamy do kawiarenki parafialnej.
  2. Dziś o godz. 20:00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła, które poprowadzą: Mariusz Pawlina oraz wspólnota Przyjaciół Oblubieńca. Prosimy zabrać świece.
  3. Informujemy, że od poniedziałku do piątku, w Białym Tygodniu, dla Dzieci Pierwszokomunijnych sprawowana będzie dodatkowa Msza św. o godz. 19:00.
  4. Nabożeństwa majowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 18:30, a w niedziele o godz. 17:30.
  5. W czwartek (14.V.) o godz. 18:45 w Kaplicy Adoracji odbędzie się kolejny wykład Parafialnej Akademii Biblijnej.
  6. W piątek (15.V.) rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego.
  7. W sobotę (16.V.) przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii. Tego dnia Ojcowie Jezuici zapraszają na uroczystą Mszę św. o godz. 18:00, której będzie przewodniczyć abp Adrian Galbas, a homilię wygłosi Arturo Sosa SJ, Generał Zakonu Jezuitów.
  8. W sobotę (16.V.) o godz. 18:00 zostanie odprawiona u nas Msza św. w intencji Mariusza Pawliny i ks. Konrada Sobieckiego z okazji 11. rocznicy przyjęcia sakramentu kapłaństwa. Zawierzamy naszych kapłanów opiece Bogurodzicy.
  9. Także w sobotę (16.V.) zapraszamy wszystkich samotnych poszukujących miłości na spotkanie dla singli. Początek – Eucharystia o godz. 19:15 w Kaplicy Adoracji, następnie w kawiarence św. Marty konferencja pt.: „Tożsamość źródłem relacji”, którą wygłosi pan Karol Gnat. Po konferencji rozmowa przy kawie, herbacie i ciastku.
  10. W następną niedzielę (17.V.) przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  11. Rodziców zainteresowanych rocznicą I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele w następną niedzielę (17.V.) o godz. 11:00.
  12. W następną niedzielę (17.V.) o godz. 18:45 zapraszamy na koncert organowy w ramach V edycji Międzynarodowego Bemowskiego Festiwalu Organowego, który wykona maestro Andrzej Chorosiński z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
  13. Wszystkim wspierającym finansowo naszą parafię składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać!
  14. W tym tygodniu pożegnaliśmy: †Annę Julittę Gmurczyk (l. 83), †Bogdana Ladę (l. 79), †Irenę Ciesielską (l. 84). Polećmy ich dusze i dusze wszystkich drogich nam zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.